Тернопіль

Сила в правді

Тернопільський військовий оркестр заграв у міжнародному аеропорті (відео)

в Новини

21 січня, у день вшанування подвигу захисників Донецького аеропорту, в Івано-Франківську провели акцію у пам’ять про “кіборгів”. Військовий оркестр військової частини А 3215 міста Тернопіль разом із нацгвардійцями зіграли у міжнародному аеропорту.

Розпочав оркестр із “Молитви за Україну” — музичного твору, відомого під назвою “Боже великий, єдиний…”. Після цього вони відіграли ще декілька знаних композицій. До слова, без будь-якої підготовки. Випадкові очевидці захоплено слухали твори у виконанні військових та аплодували їм.

До слова, аналогічні заходи провели також і в інших містах — у Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці та у Чернівцях в рамках Всеукраїнської акції присвяченої роковинам героїчної оборони ДАПу.

Нагадаємо, що в останні дні захисту Донецького аеропорту – 19 та 20 січня – там загинуло 58 “кіборгів”. Цей стратегічний об’єкт вони захищали 242 дні. В ході запеклих та героїчних боїв за цей період загинуло близько двох сотень кращих синів України, ще півтисячі отримали поранення.

Відео з виступу тернопільських артилеристів у франківському аеропорту опублікували в мережі “Фейсбук”:

Франківський аеропорт. Акція вшанування подвигу "Кіборгів" в донецькому аеропорту

Posted by Galka.if.ua on Sonntag, 21. Januar 2018

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up