Серце до серця, а для дітей Тернопільщини – медобладнання

в Новини

Обладнання для офтальмологічного відділення дитячої обласної лікарні придбали на Тернопільщині за кошти, зібрані у рамках XІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Торік в області з 9 березня по 9 квітня вдалося зібрати 244 102,27 гривень, це четвертий результат серед інших регіонів України. Великою мірою в цьому заслуга півтисячі волонтерів – учнів шкіл, студентів, членів молодіжних та дитячих громадських організацій. Але й про чуйність, милосердя, готовність розділити чужу біду наших краян не варто забувати.

За зібрані кошти для маленьких пацієнтів лікарні придбали авторефрактометр HRK-7000 HUVITZ , щільову лампу LS-3, стіл і радугу. Діагностика та лікування дітей області цим обладнанням здійснюватиметься безкоштовно.

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» 12 років поспіль проходить по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України з метою зібрати кошти на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.