Тернопіль

Сила в правді

33 тисячі гривень віддав шахраям мешканець Збаразького району

в Кримінал/Новини

У Тернопільській області продовжують промишляти аферисти. Цього разу від рук шахрая потерпів 45-річний житель села Старий Збараж , Збаразького району, Тернопільскої області. Чоловік власноруч перерахував аферистам 32 500 гривень. 

До 45-річного жителя Старий Збараж зателефонував на мобільний невідомий чоловік, який представився працівником банку. Далі банкір розповів історію, що у саме цю мить з карткового рахунку чоловіка намгаються зняти усі гроші, щоб не допустити такої прикрості у банку створили новий рахунок, куди потрібно перекинути усі заощадження.

Чоловік миттю побіг до банкомату – зняв 32 500 гривень, слідуючи вказівкам невідомого чоловіка, перекинув гроші на певний рахунок і пішов додому.

Тільки на наступний день розум повернувся до 45-річного мешканця Старого Збаража. Потерпілий зрозумів, що навіть не знає куди перекинув свої гроші та побіг у поліцію.

Правоохоронці попереджають краян – ні в якому разі не повідомляти незнайомцям свої персональні дані, не розповідати їм пін-коди карток, та не перекидати гроші на невідомі рахунки.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 частини Кримінального кодексу України.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up