Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області тільки 120 громад сортують сміття

в Новини

Починаючи з нового 2018 року, усі громади нашої країни зобов’язані сортувати сміття. Мають бути окремі контейнери для скла, пластику, паперу. Сьогодні у Тернопільській області менше 10 відсотків громад сортують побутові відходи. Тільки 120 громад з 1056 менш-більш взялися сортувати сміття.

Позитивний приклад з сортування сміття на сьогодні є поки у Плебанівці, Теребовлянського району та у містечках Козова і Зборів і частково у Тернополі.

В Плебанівці з 2015 року працює сміттєсортувальна лінія, потужністю 50 тися тон в рік. Лінію обслуговує 30 працівників.  Там на місці сортують скло, тетрапак, папір, метал, пластик.

У Козовій і Зборові за кошти меценатів встановили спеціальні кольорові контейнери для різного сміття. У Козовій поставили 20 контенерів, у Зборові – 25 штук. Вартість одного контейнера – 5 тисяч гривень. Місцевим жителям роздають спеціальні буклети в які контейнери яке сміття викидати, пише Погляд.

У Тернополі 6 років тому встановили 900 контейнерів для збору пластику. Всі решта побутові відходи усі разом вивозять на Малашівецьке сміттєзвалище.

Так і не запрацювала сміттєсортувальна лінія у Скалаті, на яку з обласного бюджету виділили 2 мільйони гривень.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286