Тернопіль

Сила в правді

Тернополянин знявся у кліпі відомої французької співачки (відео)

в Новини

37-річний актор-каскадер з Тернополя Вадим Павленко став одним із героїв нового кліпу популярної у Франції співачки Cécile Cassel, яка виступає під творчим псевдонімом HollySiz . У відео він виконує роль охоронця.

“Запросили на одну із ролей для кліпу актриси та співачки Cécile Cassel. Ми зняли кліп за одну зміну. Приємно було попрацювати із Сесиль. Вона — великий професіонал”, – пише у себе на сторінці в мережі “Фейсбук” тернополянин.

Кліп на пісню “Rather Than Talking” має глибокий зміст та розповідає історію про швей, яких мають не більше, ніж роботів, які мають мовчки виконувати свою роботу. Але ті, врешті-решт повстають проти усталених правил, адже вони люди, зі своїми емоціями, почуттями та власними драмами.

Лише за декілька днів після публікації в YouTube кліп зібрав більше 138 тисяч переглядів.

До слова, тернополянин Вадим Павленко по шоу-бізнес мріяв давно. І вдача повернулася до нього несподівано, але так вчасно. Хлопець 10 років займався карате, кікбоксингом і змішаними єдиноборствами, з 1989 по 1997 рр. — спортивною гімнастикою. З 1996 по 1998 рр. — працює артистом чеського цирку в жанрі факір (робота з вогнем, зміями, битим склом). У 2003—2004 рр. — брав участь в Іракській війні (провінція Васіт) у складі Збройних сил України (учасник бойових дій). А з 2011 року працює каскадером та актором, член профспілки каскадерів м. Санкт-Петербурга та Ленінградської області.

Фільмографія Вадима доволі яскрава. Йому вже випадала нагода грати з багатьма знаменитостями російського кіноматографу, серед яких Андрій Панін, Сергій Селін, Евгеній Седіхін тощо.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up