Тернопіль

Сила в правді

Тернопільський підприємець отримує побиті посилки через “Нову пошту” (фото)

в Новини

У мережі фейсбук, Ольга Галт, підприємець з Борщова, написала пост, що їй уже другий раз приходять побиті і зіпсовані посилки через сервіс “Нової пошти”. Жінка скаржиться, що ні усно, ні письмово працівники “Нової пошти ” її скарги не приймають. До того підприємцю не компенсовують ні матеріальні, ні моральні збитки. 

Ольга Галт пише, що першу зіпсовану посилку, вартустю 400 гривень вона отримала у грудні 2017 року. Тоді вона сказала про це працівникам відділення “Нової пошти” на вулиці Кривоноса у Борщові, та реакції жодної не було. Другий раз жінці прийшла зіпсована і побита посилка вартістю 5 тисяч гривень. Знову жодної реакції зі сторони пошти.

Жінка планує писати скарги до агенції з захисту прав споживачів, на телебачення, на гарячу лінію Народного контролю.

В таку ж халепу втрапили мешканці містечка Заліщики. Люди замовили через сервіс “Нова пошта “доставку нового холодильника та техніка прийшла побитою .

Юристи радять у таких випадках усе фіксувати на відео та фото і подавати в суд.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286