Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські поліцейські висловлюють співчуття з приводу смерті правоохоронця в Одесі

в Кримінал/Новини

Вчора, внаслідок масової перестрілки поліцейських з одеським “проросійським” активістом Валентином Дорошенком , в реанімації Одеської лікарні перестало битися серце 27-річного правоохоронця Сергія Пригаріна.

Дільничний офіцер поліції Приморського ВП старший лейтенант поліції Сергій Пригарін отримав смертельне поранення, коли приїхав на виклик одеситів, які розповіли про стрілянину в дворі.

Як уже писала Народна Правда , стрільцем виявився 57-річний Валентин Дорошенко, який спершу побився вдома зі своїм гостем, а потім вибіг за ним на вулицю, стріляючи у чоловіка.

Сусіди Дорошенка викликали поліцію, на виклик приїхав дільничний з двома інспекторами, та правопорушник відкрив вогонь і по поліцейських.

Згодом, прибуло підкріплення, та Валентин Дорошенко продовжував стріляти у правоохоронців, до поки його самого не вбили.

Внаслідок перестрілки, 27-річний лейтенант поліції потрапив у лікарню, де й помер. У чоловіка залишилася дружина та маленька – двохрічна дочка.

Правоохоронці Тернопільської області висловлюють родині поліцейського жирі співчуття та сумують з приводу непоправної втрати молодого колеги…

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up