Тернопіль

Сила в правді

50-річний житель Тернопільської області пішов добровольцем в АТО

в Новини

Олександр Чупахін, житель Борщова, Тернопільської області, у свої 50 років пішов добровольцем воювати на Схід. Чоловік півроку провів на фронті. Згодом через травму потрапив на лікування. Сьогодні пан Олександр розповів про свою мотивацію, війну та єдність українських військових.

Чоловік все життя був активістом – вдома відстоював відновлення роботи Борщівського цукрового заводу, згодом був на Майдані у Києві. Коли розпочалася війна, то недовго думав і подався добровольцем на Донбас.

Пан Олександр пригадує, що родичі не дуже зраділи такій новині, але за руки ніхто не тримав.

Чоловік пішов на фронт, бо впевнений, що країна починається з кожного знас, якби не пішов, то був би у диванних військах. А так пан Олександр відслужив у 108 батальйоні 10 ОГШБ. Згодом у військового погіршився зір – його відправили на лікування.

Чоловік впевнений, що в Україні майбутнє тільки за контрактною армією. “Кожен військовий має знати на що він йде і на що йому розраховувти, – переконує пан Олександр.

Військовий каже, що і на фронті , як і в мирному житті є різні люди – є порядні, чесні і відповідальні військові, а є і пристосуванці, та на війні це особливо помітно, відзначають у Звістці.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286