Тернопіль

Сила в правді

Тернопільська область переходить на альтернативну енергетику

в Новини

Торік 220 родин у Тернопільській області встановили сонячні модулі. Завдяки цьому вдалося зекономити майже 3 мільйони кіловат електроенергії. 

Мешканці краю давно зрозуміли, що з сучасними цінами на газ, тепло та світло треба вчитися економити, а ще краще не бути залежними від енергетичних компаній. Тому у минулому році рекордна кількість родин як для Тернопільської області – 220 – встановили сонячні модулі.

Більше того, завдяки міжнародним програмам енергоефективності, у містечку Збараж при військовому коледжі встановили 20 сонячних колекторів. Відтепер курсанти цілодобово мають гарячу воду, а керівництво закладу задоволене рахунками за світло та газ.

До того ж у закладі щомісяця економлять 1000 кіловат електроенергії, пише Голос.

Нагадаємо, цього року також на території Тернопільської області встановили дві вітрових електростанції. Один із банків виділив кредит на цей проект у сумі 1,3 млн євро.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286