Тернопіль

Сила в правді

Один із тернопільких нардепів не голосував за закон реінтеграції Донбасу

в Новини

18 січня, 280 народних обранців нарешті проголосували за проект закону про реінтеграцію Донбасу. При чому з 8 нардепів з Тернопільської області – підтримало проект семеро. Один  із депутатів не голосував.

Отже за визнання Росії країною-агресором проголосували семеро депутатів з Тернопільскої області – Олег Барна, Микола Люшняк, Ігор Побер, Тарас Юрик. Роман Заставний, Тарас Пастух та Юрій Чижмарь. Не голосував за прийняття закону – Михайло Головко зі «Свободи».

Загалом у Верховній раді за даний проект закону свої голоси віддали партії – БПП, Народний фронт, Самопоміч, Батьківщина і Радикальна партія Ляшка. Решта ж не голосували.

Згідно закону, Росію нарешті таки визнали країною-агресором, до того ж в’їзд осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях і виїзд осіб, переміщення товарів з них здійснюється через контрольні пункти в’їзду – виїзду.

Діяльність збройних сил та інших військових формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації Російської Федерації, яка суперечить нормам міжнародного гуманітарного права, є незаконною, а будь-який виданий у зв’язку з такою діяльністю акт є недійсним.

Усе майно, яке належало фізичним та юридичним особам на непідконтрольній території залишається закріпленим за тими ж особами.

Україна визнаватиме з Луганської та Донецької області тільки два документи – свідоцтво про народження і свідоцтво про смерть.

У законі є багато цікавих пунктів та статтей, детальніше з документом можна ознайомитися тут.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up