Тернопіль

Сила в правді

В Тернопільскій області у 30 сіл не їздять автобуси

в Новини

Більше тисячі мешканців краю відірвані від світу, через те, що у їх села не їздить жодний автобус. Активісти нарахували близько 30 сіл у Тернопільскій області куди вже цілий рік не приїжджав жодний громадський транспорт.

Активісти звернулися до депутата Тернопільскої обласної ради Романа Нитки та розповіли про свої дослідження. Небайдужі мешканці краю стверджують, що через непрозоро проведені конкурси на перевезення пасажирів, по області склалася така печальна ситуація, що сотні людей не можуть доїхати автобусом ні до Тернополя , ні до районного центру.

Роман Нитка пообіцяв розібратися у ситуації та написав депутатське звернення до голови обласної ради Віктора Овчарука та голови ТОДА Степана Барни. Депутат описує всю проблемну ситуацію та просить на найближчій сесії обласної ради заслухати звіт начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ТОДА Володимира Шашкіна, передає Репортер.

Пан Роман хоче почути від головного транспортника краю як так сталося, що майже тисячу мешканців Тернопільської області у 21 столітті змушені ходити пішки чи наймати авто, щоб доїхати на роботу, чи у лікарню, чи в аптеку.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286