Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області священик організував вивчення англійської при церкві

в Новини

У Тернопільській області, в містечку Збараж, найменші жителі йдуть до місцевої Воскресенської церкви, щоб не тільки помолитися, а й навчитися добре розмовляти та писати іноземною мовою. 

Настоятель храму Олексій Боднарчук свого часу висловив серед парафіян думку, щоб діти при церкві вчили ще й англійську мову. Батьки були не проти, тому справно водили своїх чад на навчання у церкву.

Викладає при церкві – вчитель англійської мови, методист РМК Галина Богданівна Журба.

За час навчання, діти настільки добре опанували англійську, що сьогодні уже й колядують та вірші розповідають на іноземній мові, пише на своїй сторінці у фейсбук голова Збаразької районної ради Світлана Боднар.

До слова, у Вінниці при церкві Ісуса Христа, двічі на тиждень відбуваються заняття по вивченню англійської мови. Правда там іноземну викладають шестеро американців – волонтерів. Занятття відвідують як парафіяни церкви та є дуже багато слухачів зі сторони.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286