Микола Томенко побував у Тернополі майже інкогніто

в Новини

Зате з приємною місією – нагородити переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Рідна країна – безпечна країна: як треба поводитися на дорогах!», організованого його ж фондом «Рідна країна» та Національною бібліотекою України для дітей.

Тривав конкурс, участь у якому могли брати діти-читачі бібліотек зі всієї України віком від 7 до 12 років, з 12 жовтня по 20 листопада 2017 року.

Відомого політика й громадського діяча радо зустрічали в обласній дитячій бібліотеці, що в середмісті Тернополя.  Дипломи, подарунки й вітання від столичного гостя отримали переможці конкурсу Марійка Килимник із Кременця, Тарас Гонсьор із Підгайців та Іван Абрамець зі села Високе Монастириського району.

Особливо цікавими (та й корисними!) для дітей були патріотичні флайтери –  світловідбиваючі наклейки, які яскраво світяться у променях автомобільних фар та слугують для того, щоб пішоходів, велосипедистів, дитячі візки тощо було краще видно на дорозі у темний час доби. Над їх розробкою Микола Томенко працював особисто.

Фото – зі сайту обласної дитячої бібліотеки

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.