Тернопіль

Сила в правді

Що наобіцяв краянам очільник Тернопільщини Степан Барна у 2018-му? (інфографіка)

в Політична правда

У кінці кожного року влада любить не лише підбивати підсумки, але й анонсувати покращення у наступному. І цей не став виключенням. То чого ж очікувати мешканцям Тернопілля від 2018-го?

Відповідь на це запитання надають журналісти аналітичного порталу «Слово і Діло», які записали усі обіцянки голів ОДА усіх регіонів нашої країни.

За їхніми даними, далеко не всі керівники облдержадміністрацій щось обіцяли своїм  краянам. Можливо, просто не хотіли годувати народ таким остогидлим пустослів’ям. Так, наприклад, ані очільник Київської, ані Львівської, ані сусідньої Хмельницької ОДА поки не вдавалися до голослівних обіцянок. Чого не скажеш про їхніх колег з інших регіонів. Скромні дали по одній-дві обіцянки, решта — загинали пальці, перелічуючи “грядущі покращення”.

За інформацією, зібраною на кінець 2017-го року, керівник Тернопільської ОДА Степан Барна пообіцяв зробити наступне: виділити три млн. грн. на заходи із покращення енергоефективності районної лікарні у Теребовлі та відремонтувати дорогу в напрямку Тернопіль – Хмельницький. Не густо, але з кожним ефіром на ТБ, з кожною публікацією в ЗМІ, як показує практика, обіцянки ростуть в геометричній прогресії.

А от в номінації “Найщедріший обіцяльник” впевнено перемагає голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. Він наобіцяв дніпропетровцям аж сім вагомих покращень у 2018-му.

Детальніше про це дивіться на інфоргафіці:

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286