Тернопіль

Сила в правді

Цьогорічний інвестиційний форум на Тернопільщині скоротили на день

в Економічна правда

Міжнародний інвестиційний форум “Тернопільщина Invest – 2018″ відбудеться в області 24-25 травня 2018 року. На відміну від минулорічного, триватиме не три, а лише два дні. Розпорядження про це підписав голова Тернопільської ОДА Степан Барна. 

Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, уряду та центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, регіонів країн-артнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представників бізнесу.

Цю подію вважають найперспективнішою для економіки краю, адже вона дозволяє максимально репрезентувати потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Торік участь у Форумі брали  представники понад двадцяти пяти країн, серед них понад – три десятки дипломатів, в числі яких вісім Надзвичайних та Повноважних Послів, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. 

Організаторами дійства, що вже традиційно відбувається в травні,  виступають Тернопільські обласна державна адміністрація та міська рада.

Потенційні учасники Форуму-2018 уже можуть реєструватися на його офіційному сайті.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Економічна правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286