Василь Деревляний викрив махінації ТОДА й Служби автомобільних доріг в області

в Правда про чиновників

Корупційну схему, в якій задіяні Тернопільська облдержадміністрація й Служба автомобільних доріг в Тернопільській області, на своїй сторінці у Фейсбуку викрив заступник голови обласної ради, голова обласної «Батьківщини» Василь Деревляний. Принагідно він звинуватив місцевих силовиків у корупції, бо не розслідують її, а Кабмін й Адміністрацію Президента — в замовчуванні ганебних фактів.

“Відмивання” коштів, за словами Василя Деревляного, відбувається й відбуватиметься на фоні передавання Службою автомобільних доріг в област 570-ти доріг протяжністю 3500 км на баланс облдержадміністрації.

Заступникові голові облради, зокрема, вдалося з’ясувати, що, замість вказаних в акті 1200 метрів огорожі на поворотах (бетонні стовпчики і трос), комісія ТОДА виявила лише 400 метрів такої огорожі, замість вказаних 45 дорожніх знаків — всього 4, тощо.

У майбутньому, завдяки цим 570-ти дорогам, “відмиють” десятки мільйонів гривень, припускає Василь Деревляний. І все ще сподівається, що на факти, які оприлюднив, звернуть увагу прокуратура та СБУ.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.