Тернопіль

Сила в правді

Співзасновник Народного Руху України опинився у притулку для перестарілих

в Новини

У мережі фейсбук Михайло Маслій написав, що відомий тернопільський поет та художник Михайло Левицький опинився у геріатричному будинку у Петриках, неподалік Тернополя.

“Один з найславетніших тернополян, чи не найкращий поет краю за всю його історію, самобутній перекладач, талановитий художник, засновник і голова першої в Україні крайової організації Народного Руху Михайло Левицький став пацієнтом Петриківського будинку престарілих — своєрідного земного “раю” перед Небесним, – повідомив Михайло Маслій”.

У Петриківському геріатричному будинку доживають віку люди, у яких немає рідних, або ж, та вони не мають як їх доглядати. Там перебувають і чоловіки і жінки переважно пенсійного віку, які потребують медичної та соціальної підтримки.

Пан Михайло також питає, чому не знайшовся жоден порядний спілчанин (Михайло Левицький— член Національної спілки письменників України з 1981 року  та Національної спілки художників України з 1996 року), який би допоміг Левицькому у скрутну хвилину.

У березні 2018 чоловікові виповниться 70 років.

До слова, Михайло Васильович Левицький народився 16 березня 1948 року у селі Пукеничі Львівської області  — український поет, перекладач, художник. Член Національної спілки письменників України від 1981 року та спілки художників України від 1996 року, депутат Тернопільської обласної ради І скликання (1990—1994 роки). Співзасновник, перший голова першої в Україні крайової організації Народного Руху України, член Великої Ради НРУ.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up