Тернопіль

Сила в правді

31-му маршруту в Тернополі – бути

в Новини

Тернополяни підтримали своїми голосами електронну петицію про необхідність відновлення автобусного маршруту №31. У міській раді виконком звернення розглянув і прийняв рішення на користь людей.

Нагадаємо, що люди неодноразово скаржилися на те, що вранці та ввечері в район Тубдиспансеру, Цукрового заводу, Газопроводу, Кемпінгу і Березовиці просто нереально доїхати. Особливо після відміни курсування маршрутки №31. Відтак, Марія Поперечна написала петицію в якій закликала місцеву владу відреагувати на потреби городян у громадському транспорті, адже це був «такий необхідний для усіх сполучник із центром та «Дружбою».

15 січня на сайті електронних петицій ТМР оприлюднили відповідь, в якій вказано, що хоч маршрут і є нерентабельним, його таки мають намір запустити знову.

«…Рішенням Тернопільської міської ради затверджено Програму розвитку пасажирського транспорту в м. Тернополі на 2018-2020 року. Нею також передбачено придбання нових та бувших у користуванні автобусів для обслуговування міських автобусних маршрутів, в тому числі – маршруту №31 «Вул. Карпенка – Містечко шляховиків», – заявили у мерії.

Щоправда, про жодні строки запуску цього маршруту наразі не йдеться.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286