Екс-очільник Тернопільщини сьогодні став батьком маленької красуні (фотофакт)

в Новини

Радісною звісткою про те, що він став батьком маленької  принцеси у соцмережі «Фейсбук» сьогодні поділився екс-очільник Тернопільської облради Олексій Кайда. І це при тому, що в липні минулого року він втретє одружився.

Його обраницею тоді стала начальник відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Наталія Дубас, у якої вже була дитина – донька Діана. Зрештою, як і в Олексія Петровича, який має сина Богодара під першого шлюбу.

З другою дружиною, олімпійською чемпіонкою Оленою Підгрушною за недовгий період сімейного життя вони не встигли стати батьками і розлучились у листопаді 2016 року.

Очевидно, Олексій Кайда не став після цього надто довго переживати, адже вже зовсім скоро у куруарах Тернопільської облради почали ширитися плітки про «більш, ніж дружні стосунки» Наталії Дубас та Олексія Кайди, який на той час вже працював заступником міського голови Івано-Франківська.

І ось, після півроку спільного життя у пари з’явилася спільна донечка.

“2018 рік почався успішно! Донечка!!!”, – написав Олексій Кайда у “ФБ”.

Дівчинка народилась маленькою – 2750 грам та 51 см росту. Тож вітання «новоспеченим» батькам, а новонародженій – здоров’я та щастя в житті.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.