Тернопіль

Сила в правді

Збаражчина заінтригована: кого призначить президент замість Качки?

в Політична правда

Ще не охололо тепле крісло після Анатолія Качки, на офіційному сайті Збаразької РДА він і досі вказаний як голова райдержадміністрації, і нема жодної згадки про його звільнення, а громада Збаражчини  вже жваво обговорює, хто ж стане його наступником.

Зокрема, в спільноті “Політичний Збараж”, посилаючись на достовірні джерела в райдержадміністрації, стверджують, що президент призначить керівником району Валерія Савчука. Він, звісно ж, член Блоку Петра Порошенка, депутат районної ради, голова бюджетної комісії.

Бажаною була б ця посада і для головного радикала області Богдана Яциковського. Він сам є уродженцем Збаража, зі Збаражчини походять його батьки, хай недовго, але працював заступником голови Збаразької районної держадміністрації.  На руку йому може зіграти й те, що в області “порошенківці” й “ляшківці” тісно співпрацюють.

Авторитет “Свободи” хоч і похитнувся на Тернопільщині серед людей, здатних мислити й аналізувати , але ігнорувати цю політсилу ще зарано. Місцева “Свобода”, до того ж, демонструє невгамовний апетити до будь-яких, навіть не стратегічних, посад.

Вірогідно, прізвище очільника Збаразької РДА дізнаємося вже наступного тижня. Утім, як написала одна з коментатоторок “Політичного Збаража” – “Від перестановки доданків сума не змінюється”.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286