Тернопіль

Сила в правді

Тернополяни не їздитимуть на закупи до Польщі по неділях

в Новини

Тернополян, які полюбляють їздити у сусідню Польщу на закупи, чекають нововведення. Справа в тім, що скоро там вступить у дію закон щодо обмеження торгівлі по неділях.

Відповідні поправки Сенату до закону прийняв польський Сейм. Наступний крок – підписання документа президентом Анджейєм Дудою.

А після цього з початку весни недільна торгівля буде поступово обмежена. Торгувати без обмежень дозволять лише перед святами – дві неділі до католицького Різдва, у неділю перед Великоднем, а також в останні неділі неділю січня, квітня, червня і серпня. Нововведення остаточно набудуть чинності з 2020 року.

Ну а до того часу у Польщі застосовуватимуться перехідні положення. Що мається на увазі? Передбачається, що вже в березні цього року магазини будуть працювати тільки в першу і останню неділю. Згодом, з 1 січня 2019 року можна дозволять торгувати тільки в останню неділю місяця, а з 1 січня 2020 року заборона на торгівлю торкнеться усіх неділь (окрім семи вищезазначених) в рік.

У законі також зазначено, що у переддень Різдва і в суботу перед Великоднем буде дозволено здійснювати торгівлю лише до 14:00 год.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up