Чому мешканці Тернопільщини зареєстрували лише одну петицію до облради за весь рік?

в Правда про чиновників

Одну-єдину петицію до обласної ради  подали торік мешканці Тернопільщини. Для порівняння: лише за першу декаду січня 2018 року на адресу Тернопільської міської ради зареєстровано 9 петицій.

Чому така разюча відмінність? Невже у цілій області менше проблем, ніж в одному Тернополі? Можливо, потенційних ініціаторів петицій знеохочує кількість голосів, які та повинна набрати, аби її розглянули чиновники (500 проти 300 для петицій в обласному центрі). А, можливо, рівень довіри до обласних депутатів украй низький, або ж виборці надають перевагу іншим формам спілкування з ними?..

Все ж ота єдина петиція 2017 року – “Про передання Тернопільській обласній комунальній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети права власності на землю та приміщення, яке передбачалося для будівництва Тернопільської обласної бібліотеки, за адресою площа Героїв Євромайдану, 17” – зібрала аж 508 голосів.

Її ініціаторку Тетяну Цаволик запросили й  на попередній розгляд петиції постійною комісією облради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, і на сесію, де могла наживо озвучити зміст звернення.  От тільки нічого з того не вийшло, крім створення чергової робочої групи. Довгобуд обласної бібліотеки так і стоїть німим докором, а школа мистецтв досі орендує приміщення в приватної фірми і вже не дає собі ради зі сплатою орендної плати.

Можливо,  у цьому й криється часткова відповідь на озвучені вище питання?..

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.