Тернопіль

Сила в правді

«А чо він до нас стартує?»: у парку Тернополя п’яна «гопота» побила перехожого

в Новини

Лихі 90-ті повертаються? Тернополяни розповідають про кричущі випадки зухвалості місцевих «гопників», які дозволяють собі піднімати руку на кого заманеться. І навіть не з метою пограбувати, а щоб посміятися та «поставити на місце».

Одну з таких історій у спільноті «Тернопільські плітки опублікував» анонімний користувач. Хлопець став свідком ситуації, коли троє молодиків кинули за землю перехожого та копали його ногами.

Трапилось це вчора, 11 січня біля перехрестя в районі «екстрим парку» на освітлюваній алеї.

«…Вечором йду в парку, слухаю музику, переключається пісня, чую сміється хтось попереду. Я посміхаюсь, веселий, гарний вечір. Піднімаю голову і що я бачу: стоїть група людей (орієнтовно 8-10 людей). Дві дівчини голосно сміються, троє хлопців б’ють одного хлопця який лежить на землі. ТРОЄ. ОДНОГО. КИНУЛИ В НОГИ І Б,ЮТЬ. А ця зграя неадекватів з їхньої компанії за цим дивиться, не розбороняє їх… А навколо ні душі», – пише 23-річний тернополянин.

Хлопець каже, що й сам не розуміє, звідки у нього набралося сміливості, але він таки заступився за бідолашного та криком запитав що тут відбувається.

«Зовнішньо оцінюю, що зграйка неадекватів має років по 18-19 і вони випивші. В парку, а також по вулиці Карпенка і Винниченка дуже часто курсують такі «брігади». Тай неодноразово чув що у нашому парку часто відбувається якісь розбірки. Основним аргументом побиття того хлопця було «А чо він до нас стартує?». Я пояснив, «Він вже не стартує, і явно вже до вас стартувати не буде і взагалі що це за метод розборки 3 на 1» (при групі підтримки навколо)? Спочатку один «діяч з бригади» пробував стартувати і говорити тупі забичені фрази до мене «ей, а чо ти зараз тоже стартуєш да?» на що я відповідав що я розбороняю, і взагалі пацану вистачить, раз він до вас негарно сказав то ви вже достатньо його навчили», – йдеться в дописі.

Згодом дівчина із компанії забрала «бригадіра» і вони пішли геть. А автор вищезгаданого повідомлення запитав у потерпілого що трапилося. За його словами, група підійшла до нього із запитанням, чи не знайдеться сигарети. Почувши негативну відповідь, прозвучала фраза: «Ей, дядя, ти стартуєш до нас?». Хлопець попросив у них вибачення, але це не допомогло, адже ті хотіли «відірватися», тож почали його лупцювати. На щастя, перехожий з’явився вчасно. Допомоги медиків він не потребував і пішов своєю дорогою.

«Для чого я це розповідаю: хочу застерегти. Бачите, людина і сигарети не мала. І вибачення попросила. І получила незрозуміло за що. І я реально зрозумів що означає ходити самому в парку. І ніби освітлено, і місце де, в принципі, ходять люди. Але все-одно потрібно бути обережним і дбати за себе та за свою безпеку. Або коли йдете парком, то постарайтесь йти з кимось. Бо не знаю де та компанія, як часто вона в цьому парку … та й взагалі, як то кажуть, береженого і Бог береже», – додає хлопець.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286