Тернопіль

Сила в правді

Заправки для електрокарів у Тернополі: бути чи не бути?

в Новини

У Тернополі триває голосування за створення повноцінних зарядних станцій для електромобілів. Відповідну петицію опублікував Юрій Калиняк.

– На початок 2018 року в радіусі 70 км від міста Тернопіль існує лише одна повноцінна станція для зарядки електромобілів, яка розташована на приватній території ресторану. Також є ще дві розетки в будинках у межах міста встановлені самими мешканцями, – йдеться в петиції.

Автор зазначає, що в сусідній обласних центрах ситуація значно краща. Наприклад, у Львові є 35 таких станцій, у Хмельницькому – 25, у Рівному – 10.

– Враховуючи те, що Тернопіль знаходиться на перетині доріг до всіх цих обласних центрів, ми утворюємо “мертву” зону по середині Західної України для електромобілів. Це знижує зацікавленість до Тернополя, як відкритого та екологічного міста, міста для туризму. Враховуючи те, що з 01 січня 2018 року набрав чинності закон про зниження вартості розмитнення електромобілів, їх популярність буде зростати, – пише пан Юрій та просить міську раду встановити хоча б одну станцію для зарядки електромобілів у центрі міста Тернополя. Зокрема, є можливість їх облаштування на стоянці біля Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, біля “Молока” (магазин «Єва»).

Збір підписів розпочали лише вчора, 10 січня. І хоч до кінця їх збору залишилось ще 29 днів, тернополяни активно підтримують цю ініціативу. Так, станом на 11 січня петицію вже підписали 26 осіб з 300 необхідних. Проголосувати можна тут: http://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/848

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286