Тернопіль

Сила в правді

Вперше у Тернополі проведуть змагання для АТОвців та людей з інвалідністю

в Правда про АТО

Ветерани АТО, які під час боїв за Україну отримали різні ступені інвалідності, не здаються. Доказ цьому – участь у змаганнях «Ігри Героїв», які дають їм незламну віру у себе, які змушують тримати себе у формі, незалежно від того як склалася доля. Цей унікальний український проект наступного місяця пройде у Тернополі.

Змагання кросфіту, стронгмену, силового фітнесу, стрільби тощо серед ветеранів АТО та людей з інвалідністю відбудуться 11 лютого. Це вже треті за рахунком «Ігри Героїв» в Україні. З року в рік учасників більшає, колишні бійці АТО кажуть, що підготовка до турніру – відмінна реабілітація для організму та можливість відчути себе сильним.

– Проект «Ігри Героїв» об’єднав навколо себе людей, що не згодні з тлумаченням поняття «з обмеженими можливостями». Його основою стали хлопці, які внаслідок участі у бойових діях, отримали важкі поранення і, всупереч статусу людини з інвалідністю, ведуть активний спосіб життя та займаються спортом, – каже один із засновників проекту Олег Коваль.

Минулоріч змагання отримали міжнародний статус. Першими закордонними гостями стали двоє колишніх військових з Грузії, та один учасник з Сполучених Штатів Америки. Загалом у змаганнях брали участь 41 атлет. На турнір з силового багатоборства у Тернополі очікують не менше учасників, наразі підтвердили своє бажання прийняти участь у змаганнях вже 15 нескорених з різних регіонів України.

Тож тернополян та гостей міста кличуть 11 лютого об 11 год. на «Ігри Героїв», які пройдуть у концерт-холі найбільшого ТРЦ Тернополя. Вхід вільний.

Детальніше про захід можна буде дізнатися ТУТ.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up