У Збаражі виявили три снаряди

в Новини

Три артилерійські снаряди калібром 82 мм часів Другої світової війни виявили 9 січня на майдані Кармелюка, 1 у Збаражі.

До місця небезпечної знахідки вирушили піротехніки ДСНС. Після детального обстеження території  боєприпаси вилучать та знищать в безпечному місці, шляхом контрольованого підриву.

З початку 2018 року на Тернопільщині вже виявлено 7 боєприпасів часів минулих воєн.

Управління ДСНС України у Тернопільській області вчергове нагадує, як діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів. Дотримання цих простих правил допоможе запобігти лиху:

  • Якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпас, або є підозрілим – не торкайтеся його! Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до непоправних наслідків.
  • Місце небезпечної знахідки варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці.
  • Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером «101» (дзвінки з мобільного – безкоштовні). У нагоді також стануть працівники Національної поліції та представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.