Іван Марчук: “Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя” (відео)

в Новини

Геній сучасності, уродженець Тернопільщини, знаний художник Іван Марчук шкодує, що не залишився свого часу в Америці, бо  в теперішній Україні нема ні законів, ні порядку, натомість – найгірші умови для життя громадян. Про це він розповів журналістам Громадського радіо.

Попри свій високий авторитет серед співвітчизників, митець практично не коментує політичні події в країні. Зізнався, що це – через надмірну чесність: “Я не вмію брехати, правда понад усе, а у нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то і держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя”.

“Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав із Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко самому жити в чужій країні. Якби у мене була жінка – мене б тут не було”, – наголосив він.

Також Марчук заявив, що Україна є такою країною, яку взагалі ніхто не знає: “Україна як держава, неіснуюча, можна сказати, не відбулася, вона нічого не робить, щоб світ її знав. Є стандарти – Шевченко і Кличко. А мистецтво, культура – це обличчя держави”.

“Однак Україна народжує найбільші таланти на квадратний метр у світі, але вона їх не поливає, вони їй не потрібні. А якщо дається талант, ти повинен його повністю віддати людству. І якщо на цій землі він не може прорости, він повинен шукати землю, де буде проростати”, – додав Марчук.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.