Тернопіль

Сила в правді

Українська команда Вікторія здобула Кубок на міжнародних змаганнях у Швеції із флорболу

в Новини

Українська команда Вікторія (м.Тернопіль) здобула Кубок на міжнародних змаганнях у Швеції із флорболу.

Про це повідомляє “Народна Правда“.

Юні спортсмени із Тернополя вибороли довгоочікуваний трофей, перемігши суперника із рахунком 2:3 на останніх хвилинах матчу.

Нагадаємо, сьогодні перша “ракетка” України і шостий номер світової класифікації Еліна Світоліна виграла у фіналі змагань, що пройшли в австралійському Брісбені на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.