Тернопіль

Сила в правді

Тернопільський військовослужбовець після АТО відкрив у собі нові таланти (фото)

в Новини

Життя після АТО може бути цікавим. У цьому переконують бійці 44-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у Тернополі. Учасники бойових дій не опускають руки і пробують себе у нових для себе сферах. Як, наприклад, Богдан Чумаченко.

В минулому він був старшиною одного з підрозділів бригади, призваний за мобілізацією (шоста хвиля, 2015-2016р.). Після звільнення зі служби Богдан поїхав до Києва де мешкає його дівчина. З його слів спочатку не було роботи, сидів у неї вдома, не покидали роздуми чим зайнятись, куди себе подати. В минулому Богдан займався комп’ютерною справою. Але порадившись з коханою вирішили розпочати щось своє.

Вибір впав на виробах зі шкіри, які завжди користуються попитом. У військового виникла ідея виготовити обкладинку для посвідчення УБД та ще й із символікою 44-ої бригади. Тепер вони обоє займаються цією справою.

– Неординарністю такої обкладинки є ручна робота, гравіювання шеврону лазерне, зроблене на станку, решта роботи виконує сам Богдан. На запитання чи вже хтось бачив його роботу ?… каже так, відгукнулись багато товаришів, з якими він підтримує зв’язок. Що ж, побажаємо Богдану втілити свій задум в повному обсязі, а символіка 44 окрема артилерійська бригада на обкладинці нехай стане кращим подарунком і згадкою для тих, хто знає що таке «Вогонь запеклих не пече», – пише у себе на сторінці в ФБ прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Так, роздрібна ціна такого посвідчення УБД складає 275 грн. Якщо ж замовляти більше, то вартість буде меншою.

 

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up