Тернопіль

Сила в правді

Бійцям АТО зробили «поблажку»: їм «Карта тернополянина» непотрібна

в Правда про АТО

З 2 січня у Тернополі почала діяти диференційована оплата за проїзд в громадському транспорті. Для тих, хто не має «Карти тернополянина», вартість проїзду зросла на гривню – що в маршрутках, що в тролейбусах. Люди не можуть розібратися із принципом її роботи, через що викликає безліч суперечок та конфліктів.

Втім сьогодні було досягнуто першої усної домовленості між владою та перевізниками міста щодо учасників бойових дій. Вони можуть їздити у громадському транспорті без «Картки тернополянина».

– УБД (незалежно від місця реєстрації) будуть перевозити безкоштовно та в необмеженій кількості в громадському транспорті Тернополя при наявності посвідчення УБД встановленого взірця. Таким чином, для пільгового проїзду учасникам бойових дій не є обов’язковим пред’являти у транспорті «Карту тернополянина», – інформують у мерії Тернополя.

Крім того, бійцям АТО зробили «поблажку» – ті з них, хто зареєстрований у Тернополі, мають можливість оформити пільгову «Соціальну карту тернополянина» безкоштовно та позачергово.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up