Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині землі с/г призначення не продаватимуть та не відчужуватимуть ще як мінімум рік

в Аграрна правда/Новини

На Тернопільщині завтра вступає в силу документ, який забороняє продаж чи відчуження земель с/г призначення. Закон про продовження мораторію сьогодні підписав Президент України Петро Порошенко.

Зокрема, йдеться про Закон «Про внесення змін до розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України», ухвалений Верховною Радою 7 грудня 2017 року. Відтак, дія мораторію продовжується до 1 січня 2019 року.

«Реалізація Закону дозволить забезпечити формування належного нормативно-правового забезпечення функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення», — повідомляють в Адміністрації Глави держави.

Нагадаємо, що мораторій вперше був введений парламентом України у січні 2001 року за ініціативи нардепа Анатолійя Матвієнка. Тоді передбачалося, що він діятиме короткостроково — до прийняття закону про обіг земель с/г призначення або відповідної норми в Земельному кодексі. У тому ж 2001 році був прийнятий Земельний кодекс.  Та про скасування мораторію у ньому не йшлося. Натомість, закон продовжив його дію до кінця 2005 року. Після цього його продовжували ще 8 разів, востаннє у 2016 році — до 1 січня 2018 року. Тепер – чергове відтермінування.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286