Тернопіль

Сила в правді

Скандальних братів Лужецьких та Олега Шулякова обміняли на українських бійців

в Новини

Апеляційний суд у Тернопільській області повідомив, що під час обміну 27 грудня – 74 на 306, українських бійців обміняли на братів Ярослава і Дмира Лужецьких та Олега Шулякова.

Ще три року тому брати Лужецькі вербували людей воювати на стороні  ДНР та ЛНР. Слідство їх звинувачило за статтями 258-3, 258-4, 258-5, 109, 110, 111 КК України (державна зрада, посягання на територіальну цілісність України та заклики, спрямовані на захоплення державної влади, створення терористичної групи, фінансування тероризму). Крім того, проти Дмитра Лужецького відкрили кримінальне провадження за  ч. 1 ст. ст. 263 КК України – незаконне поводження зі зброєю, а Ярославу Лужецькому  за ч.1 ст. 172 КК України – грубе порушення законодавства про працю.

Олегу Шулякову було оголошено підозру за ч.1 ст. 258-3 КК України – створення терористичної організації.

До слова, на обмін так і не захотіли йти 74 бійці з колишніх ДНР і ЛНР, вони вирішили залишитися на території України.

До того ж нагадаємо, що з полону терористів визволили 3 бійців з Тернопільщини – сержанти Володимир Бачинський, Василь Гулька та Олексій Кодьман.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286