Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі – ажіотаж через виготовлення «соціальних карт»

в Новини

Станом на зараз, електронний проїзний квиток «Соціальної карти тернополянина», вже виявили бажання виготовити собі майже 60 000 жителів Тернополя. Про це повідомляють у мерії.

Люди продовжують подавати документи, адже з 2 січня 2018 року вартість проїзду у міському громадському транспорті зросте на 1 грн. для тих громадян, які сплачуватимуть готівкою.

– У тих, в кого буде «Соціальна карта тернополянина», буде можливість користуватися громадським транспортом міста за старою ціною:  3 грн. у тролейбусах та 4 грн. у маршрутках. Тобто за нині діючим тарифом, – кажуть в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради. – Оформити таку «пільгову» карту можуть особи, які проживають, прописані чи офіційно працюють у Тернополі.

Зокрема, зробити це можна у Центрі надання адміністративних послуг, в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради, у навчальному закладі, об’єктах житлово-комунального господарства (за місцем проживання) та в оператора електронних систем міста за адресою вул. Чорновола, 1 (2 поверх), подавши відповідні документи. Крім того, усі категорії, крім пенсіонерів, можна й онлайн на сайті https://fayna-karta.te.ua/. Там потрібно заповнити анкету-заяву. Виготовлення займає 20 робочих днів.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up