Отець Олег Філюк з Тернопільщини стане батьком для дитини-сироти

в Новини

Отець Олег Філюк із села Шушківці, що на Лановеччині, відомий далеко за межами Тернопільської області. Його неодноразово показували по центральних телеканалах як завзятого життєлюба, який робить кращим цей світ.

То священик організовує День села, то створює кінотеатр під відкритим небом, то робить з’їзд байкарів, то свято зими влаштовує. А п’ять років тому він навіть допоміг тоді ще міліції знайти старовинну ікону Миколая Чудотворця, яку вкрали з місцевого храму. А нещодавно він став ще й героєм нового проекту телеканалу СТБ «Сюрприз, сюрприз!».

Та зараз не про те. Хіба що частково. Про його добре серце.

Днями отець Олексій Філюк прийняв у свою сім’ю 14-річного хлопчика-сироту з інтернату. Такий задум у нього виник ще п’ять років тому, з тих пір він зробив чимало впевнених кроків на шляху до здійснення задуманого. Зокрема, він не лише вивчав психологію дітей, але й відвідував спеціальні тренінги та займався вирішенням питань з документами. Наразі для 14-річного Віті він лише піклувальник, але згодом він всиновить підлітка, якого вже полюбив як рідного сина.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.