Тернопіль

Сила в правді

Мер Тернополя Сергій Надал отримав незвичайну нагороду на шоу “Страсті за Ревізором” (відео)

в Новини

Тернопільський мер потрапив в особистий ТОП відомої телеведучої Олени Філонової, журналістки програми «Страсті по Ревізору». У 12-му випуску програми, напередодні Нового року, вона роздавала нагороди у різних номінаціях.

Зокрема, Сергій Надал – переможець у номінації “І оком не моргнувши”.  Як пояснила Філонова, він – най стриманіший мер, якого вона зустрічала.

– Я одягла таке відверте та сексуальне вбрання, а ви хоч би якось відреагували. А ще пообіцяли мені приїхати і не приїхали, навіть оком не моргнули. Тому тримайте таку статуетку, – прокоментувала сексуальна блондинка «Нового каналу».

В свою чергу тернопільський мер відзначив, що «Ревізор» разом із всією командою робить справді хорошу справу.

 

– Якість завжди була основою кожної доброї роботи в будь-якій сфері. Будь це громадське харчування, туризм, чи, навіть, місцеве самоврядування. Така добра конструктивна критика, зворотній зв’язок з людьми, добра порада – це основа будь-якої ефективної та якісної роботи. Тому хочу подякувати за те, що ви робите, – сказав Сергій Віталійович.

Також Олена Філонова роздала й інші нагороди українським очільникам міст. Серед них: “Шкода, що одружений”, “Митець року”, “Маскувальник року”. Детальніше про це – у сюжеті програми від 25.12.2017. Відео з нагородження Сергія Надала дивіться з 12:17 хв:

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286