Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські обласні обранці вимагають у Порошенка звільнити Генпрокурора (документ)

в Новини/Політична правда

Тернопільські обласні депутати та представники громадських організацій вважають керівника ГПУ Юрія Луценка некваліфікованим та недосвідченим фахівцем для займаної посади, а роботу очолюваного тим органу незадовільною. Відтак, сьогодні на сесії Тернопільської обласної ради було прийнято звернення до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України щодо його звільнення.

Так, обласні обранці зазначають, що поділяють стурбованість громадськості області подіями останніх днів, які мають на меті ліквідацію незалежності важливого антикорупційного правоохоронного органу – Національного антикорупційного бюро України. Мовляв, «…Генпрокуратура на чолі з Юрієм Луценком відверто саботує боротьбу з корупцією у нашій країні».

«…Закликаємо Президента України та Верховну Раду зупинити перешкоджання боротьбі з корупцією та звільнити Генпрокурора України Юрія Люценка із займаної посади», – йдеться в документі, підписаному головою Тернопільської облради Віктором Овчаруком за поданням громадських організацій та депутатів Тернопільщини.

Тепер саме звернення і рішення сесії буде надіслано Петру Порошенку та парламенту для розгляду і вирішення по суті.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up