Тернопіль

Сила в правді

Депутати Козови підміняють собою суд

в Аграрна правда

Сьогодні у Козові відбулася сесія селищної ради. Серед інших питань на розгляд депутатів винесли питання про скасування оренди земельної ділянки для одного підприємства і передачу її у користування іншому. Йдеться про землю колишнього АТП у Козовій. Це питання вже чотири рази виносили на сесію. Проте на попередніх сесіях  депутати все таки вирішили не втручатися у конфлікт між двома фірмами – ТОВ «Рокмаром» та «Мрією». А вже цього разу – їхні думки різко змінилися. Агрохолдинг «Мрія» вже давно намагається забрати у своє користування дану земельну ділянку. Навесні цього року керівництво «Мрії» спеціально замовило професійних тітушок з рейдерської харківської компанії «Легіон». Більше півсотні хлопців спортивної зовнішності зі зброєю просто увірвалися на територію колишнього АТП та з погрозами вигнали усіх працівників «Рокмар» за межі підприємства. Про цю ситуацію ми писали раніше.

Бойовики харківського ”Оплоту” на Тернопільщині захопили АТП на замовлення агрохолдингу “Мрія”

 

Не пройшло багато часу, як ті самі харківські тітушки жорстоко побили воїна АТО з Тернопільщини.

Замовлена агрохолдингом “тітушня” з Харкова чинить розправу над тернополянами? ВІДЕО

Свідками рейдерських захоплень стала чи не уся Козова. Проте це не спинило депутатів прийняти рішення на користь тієї ж самої «Мрії», наймані «бойовики» якої півроку тероризували селище і каталися вулицями зі зброєю в руках.

Не переконали депутатів і аргументи представників ТОВ «Рокмар», що вони вчасно сплачують орендну плату за користування земельною ділянкою і затримок за виплатою не має. Єдиним аргументом на користь агрохолдингу для селищних обранців стало те, що «Мрія» начебто володіє будівлями, які розташовані на території АТП. Проте, зараз право власності на дані приміщення також активно оскаржується в суді. Адже, по суті, приміщеннями на території АТП «Мрія» заволоділа незаконно. Під час захоплення АТП в Козовій рейдери посилалися на копії незрозумілих документів, які надала їм «Мрія» – так званого витягу з державного реєстру. З’ясувалося, що в обхід судової системи комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Мін’юсті безпідставно і незаконно скасувала право власності, яке належало ТОВ «Рокмар» і позбавила товариство вищезгаданого АТП. Самі ж чиновники високого рангу, які входять в цю комісію пояснили таке рішення власникам ТОВ «Рокмар» – технічною помилкою. Мовляв, комп’ютери зависли і реєстр переоформився з помилками. Дивне співпадіння.? Додамо, що таким чином комісія 4 рази!!!!! скасовувала реєстрацію на право власності.

Зараз ця справа перебуває у Господарському та Адміністративному судах, а судові суперечки тягнуться від 16 червня і досі так і не вирішилися. Проте, не зважаючи на те, що саме суд вирішує за ким залишаться будівлі АТП, депутати селищної ради все таки пристали на бік «Мрії». За таке рішення проголосувало 16 обранців, а 3 – утрималося від голосування. За неофіційною інформацією, на голосуванні цього питання особисто наполіг голова Козівської райдержадмінстарції Василь Вітровий. Чи з власної ініціативи чи то за «невелику» винагороду, Василь Богданович навіть був присутній на попередній сесії селищної ради, де активно виступав за те, щоб рішення підтримали. І не дивно, адже «молодому» чиновнику так необхідні грошові вливання у будівництво власного будинку. Сім’я Вітрових раніше – декілька років тому отримала два кредити у держави. Зокрема, 10 000 грн. у Державному підприємстві Тернопільський  обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. А також 51 615 грн. у Тернопільському регіональному відділенні Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Аграрна правда

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286