Тернопіль

Сила в правді

Нардеп Олег Барна фігурував у трьох кримінальних справах як обвинувачений

в Політична правда

Одіозний нардеп від Тернопільщини Олег Барна (округ №167, Блок Петра Порошенка) фігурував у трьох кримінальних провадженнях як обвинувачений. Це відстежив Громадський рух ЧЕСНО в рамках спецпроекту «Політична пам’ять» .

У Судовому реєстрі активісти знайшли кримінальну справу №1-95/10, де Барну звинувачують в нанесенні  побоїв та заподіянні легкого тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з його службовою діяльністю. У березні 2010 року  він побив очільника Чортківської районної державної адміністрації Тараса Капусту в його ж службовому кабінеті. Гусятинський районний суд визнав його винним і призначив три роки ув’язненння. Після  апеляції засудженого суд змінив вирок на один рік умовно.

Ще про два випадки Громадському руху ЧЕСНО розповів сам Барна. Один стосувався ляпаса першому заступнику РДА Любомиру Хруставці у 2006 році. Другий –  через невиплату зарплати, коли головував у Нагірянській сільраді. Утім, за словами нардепа, Комісія обласної ради встановила, що зарплата не виплачувалася з вини казначейства.

Нагадаємо, що за Олега Барну проголосували 28,53% виборців (28403). У ВРУ він є головою підкомітету з питань контролю за дотриманням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції юридичними особами.

Детальніше про результати розслідування – тут.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Політична правда

Scroll Up