Екс-очільник Тернопілля хоче змусити чиновників забути про «Мерседеси» і пересісти на «Ланоси»

в Новини/Політична правда

Все нове – давно забуте старе. Це перше, що спадає на думку, коли чуєш популістські гасла і заклики наших політиканів. Зокрема, до маніпуляцій щодо підтримки українського виробника вдався і екс-губернатор Тернопільщини, «ляшківець» Юрій Чижмарь.

Він закликає підтримати законопроект Радикальної партії Ляшка «Купуй українське, плати українцям».

«Читаю гнівні коментарі щодо законопроекту від РПЛ «Купуй українське, плати українцям» і згадую, з яким гнівом преса і громадськість обурювалися, коли в 2005 році «Нафтогаз» купив для свого голови Олексія Івченка новенький «Мерседес». Тоді усі кинулися виясняти, на яких машинах їздять чиновники різних відомств і обурювалися, що за бюджетні гроші не купують вітчизняні марки «Шкода» і «Ланос», а їздять на іномарках. Вимагали внести відповідні норми в законодавстві. Згадую, скільки в 2010 році було критики, коли стало відомо, що виробляючи вітчизняні конкурентні літаки АН, Адміністрація Президента для потреб Президента замовили літак «Боїнг». Нарешті наша фракція вирішила реалізувати ідею «Купуй вітчизняне». Так що тепер змінилося? Чи дехто втратив позицію і став у позу?, – пише у мережі «Фейсбук» Юрій Чижмарь.

Нагадаємо, що пропозиція радикалів ідентична ідеї, з якою в 2009 році виступала Українська народна партія Юрія Костенка. Тоді УНП просила не лінуватися і поглянути на штрих-код товарів, які купують українці. Тоді соратники Костенка просили без нагальної потреби не купувати імпортних товарів. Тож цю тематику «свіжою» аж ніяк не назвеш.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.