Тернопіль

Сила в правді

Тернопільській школі хочуть присвоїти ім’я загиблого в АТО бійця

в Правда про АТО

Адміністрація тернопільської ЗОШ №26, педагогічний колектив, учні, однокласники загиблого Героя АТО та  батьківська громадськість виступили з пропозицією присвоїти навчальному закладу ім’я загиблого під Дебальцевим випускника школи Дмитра Заплітного.

З цього приводу у Тернополі відбудеться громадське обговорення щодо доцільності такого кроку. Детальніше про умови участі в обговоренні можна дізнатись на сайті міської ради Тернополя.

Довідка: Заплітний Дмитро Іванович народився 8 червня 1983 року в с. Забойки, Тернопільського району. У 1990 році вступив до першого класу Тернопільської загальноосвітньої школи № 26 і навчався в ній до закінчення 9-го класу. 2 серпня 2014 року він був зачислений у 128 гірськопіхотну бригаду та поїхав воювати на схід та постійно  перебував в епіцентрі гарячих подій.

28 січня  2015-го року боєць загинув під час артобстрілу під Дебальцевим. Його поховали у селі Забойки, звідки родом його батьки.

Указом Президента України від 23 травня Дмитра Заплітного посмертно нагородили орденом за мужність ІІІ ступеня. 21 вересня 2015 року під час лінійки-реквієму на фасаді ЗОШ №26, де навчався Дмитро, урочисто відкрили меморіальну дошку у пам’ять про бійця.

Після отримання висловлених пропозицій та проведення аналізу на сайті Тернопільської міської ради відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення, яке триватиме упродовж двох місяців у засобах масової інформації та на самому сайті.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up