Тернопіль

Сила в правді

12-річний Роман Кулак загинув через медиків

в Кримінал/Новини

Спеціальна комісія МОЗ визнала дії 8 лікарів Жидачівської лікарні Львівської області непрофесійними і такими, що призвели до смерті 12-річного Романа Кулака з Тернополя.

Як пише Доба, з посиланням на  “5 канал”21 червня дитину з гострим болем у животі госпіталізували у Жидачівську лікарню. Хлопчика оглянули 7 вузькоспеціалізованих лікарів, та 8 медик, який робив УЗД і написав у своєму висновку про надмірно виражений метеоризм кишківника. Та це не насторожило медиків і вони лікували 12-річного Романа від харчового отруєння.

Насправді ж у пацієнта була непрохідність кишечника.

Коли Роману ставало все гірше від лікування, дитину перевезли в “Охмадит” у Львові, та на жаль було надто пізно – хлопець помер.

Висновок МОЗ щодо непрофесійних дій 8 лікарів Жидачівської лікарні Львівської області на усіх етапах госпіталізації пацієнта, які призвели до смерті 12-річного Романа Кулака з Тернополя буде долучено до  кримінального провадження, яке розслідують у Нацполіції Львівської області – за фактом смерті пацієнта через халатність лікарів.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286