Тернопіль

Сила в правді

Волонтери збирають гроші на велосипед потребуючій дитині до свята Миколая

в Новини

Цікава акція проходить сьогодні у Тернополі. Активісти, волонтери та просто небайдужі люди збирають кошти на купівлю велосипеда до свята Миколая потребуючій дитині.

Розраховують на велосипед до 4 тисяч гривень.

Як пише Терен , акція “ВелоМиколай проходить не вперше, тому активісти закликають усіх бажаючих допомогти втілити дитячу мрію в життя.

«Народ є ідея щоб ми стали для когось ВелоМиколайчиком, що скажете?.Орієнтовно велосипед для дитини 3500 гривень (орієнтуюсь на цю ціну). Купувати планую в продавця з доброю аурою, від ровера який він обирає для дитини, вона почувається нереально Щасливою! Приблизно так…Карточка: 4149 6293 9329 7361 Руслан Т…   якщо візьмете участь то це буде класно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , – написав на форумі благодійник Руслан. – Щодо вибору дитини… приходимо в службу у справах дітей і розповідаємо нашу ідею – вони або ми обираємо кому найбільше потрібно … приблизно так…  Можете зі мною піти і обрати як вважаєте за потрібне…буду тільки радий…Велосипед з врахуванням ціни купуємо на базарі бо хороший коштує набагато більше і ми поки що так багато не збираємо…Потім вручаємо – теж хто забажає може піти зі мною і вручити велосипед на 19 грудня….».

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up