Тернопіль

Сила в правді

В обласній філармонії вітали працівників органів місцевого самоврядування (фото)

в Новини

З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в обласній філармонії сьогодні відбулися урочистості. Керівники Тернопільщини вітали з професійним святом людей, які плідно працюють на благо розвитку району, будучи представниками інституту реального народовладдя.

Обласна влада спільно з структурами самоврядування й виконавчої влади працюють над забезпеченням сталого економічного зростання та підвищення добробуту жителів Тернопільщини, реалізують прийняті рішення щодо розвитку основних галузей виробництва та соціальної сфери, підтримки вітчизняного товаровиробника, створення додаткових робочих місць та сприятливого інвестиційного клімату для впровадження новітніх технологій, активізації підприємницької діяльності, розвиту особистих селянських господарств. Варто підкреслити, що саме таке усвідомлення завдань і обов’язку сприяє активній та результативній роботі влади.

Святковий захід у філармонії зібрав представницьку еліту області – депутатів місцевих рад всіх рівнів, голів районних міських, голів ОТГ, селищних та сільських рад. Кращих працівників органів місцевого самоврядування було відзначено почесними грамотами та подяками, квітами та грошовими преміями.

– Хочу подякувати колегам за спільну роботу для громади, області та всієї України. Разом в змозі вирішити якщо не усі, то більшість проблем, які постають перед нами. Процес децентралізації буде продовжуватися і надалі, адже час показав, що це було правильне рішення. І я вірю в те, що ті приклади, які ми сьогодні реалізовуємо, приклади наповнення бюджетів будуть добрим взірцем не лише для області, але й для України, – відзначив під час вітального слова голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

По завершенні урочистої частини розпочався святковий концерт, який для усіх присутніх підготували провідні творчі колективи області.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up