Тернопіль

Сила в правді

Унікальні експонати представлені у щойно відкритій Студії Бойової слави у Тернополі

в Новини

На території тернопільської окремої артилерійскої бригади відбулося відкриття унікальної Студії Бойової слави. Аналогів такого проекту більше немає ніде в Україні.

Головний натхненник і дизайнер експонатів Ольга Шаварська разом зі своєю командою створили десятки унікальних монументів, які захоплюють своєю величчю та задумом.

Як пише Погляд, для головної інсталяції “Вибух” було використано 20 кілометрів ниток, до того ж експонат підсвічується, а всередині вплетені фото Героїв. Також у Студії Бойової слави представлена унікальна карта України , виготовлена вручну з 8 тисяч! саморізів.

Крім того, у Студії  представлені малюнки дітей, які військові мали із собою на Сході, пам’ятник українському воїну АТО, бойові трофеї та атрибутика військових.

Як запевняє координатор цього проекту начальник клубу військової частини А3215 Юлія Шкугра, в Збройних силах України поки що немає нічого такого, адже подібний і водночас нестандартний підхід до історії військової частини та її здобутків, пам’яті загиблих військовослужбовців, які назавжди викарбувані у світлинах – це унікальне явище, втілене у Студії Бойової слави у Тернополі.  

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up