Тернопіль

Сила в правді

Чиновники злякалися розгніваних мам у Тернополі

в Новини/Правда про чиновників

Народна Правда писала про акцію протесту мам під стінами міської ради, через запровадження обов’язкової плати у садочках для “іногородніх” у розмірі 1200 гривень за місяць.

Натомість, після сесії, мер пообіцяв зустрітися з представниками тернопільських батьків та зацікавленими особами, щоб вирішити ситуацію полюбовно.

Зустріч таки відбулася, але батьків дошкільнят чомусь забули на неї запросити.

“6 грудня відбулася нарада за участю представників Тернопільської міської та районної рад, райдержадміністрації та голів ОТГ Тернопільського району. На сесії міської ради, що відбулася 30 листопада, С.Надал пообіцяв запросити до участі у нараді депутатів та громадськість, натомість час та місце проведення заходу ретельно приховувалися. Нам у буквальному сенсі довелося спостерігати за приміщенням міськради, аби з’ясувати, коли з’являться усі дійові особи. Проте і це нам не допомогло, всупереч обіцянці міського голови та статті 4.1 Статуту територіальної громади міста Тернополя охорона міської ради не пропустила нас, щоб ми могли висловити свою думку та дізнатися результат переговорів. Недотримання обіцянок – не найкращий спосіб вести діалог, тому ми готуємося прийти на наступну сесію міської ради. Сподіваємося, що С. Надалу та депутатам ТМР вистачить мудрості прибрати з рішення міськради, яке є дискримінаційним і суперечить Конституції та Законам України, п. 4, яким оплату покладають саме на нас, якщо можновладці не зможуть між собою домовитися.
На сесії ми неодноразово чули і від депутатів і від мера, що батьки не повинні платити за садочки із своїх кишень, залишилося тільки відобразити це в голосуванні за відповідний проект рішення.
Ми не бажаємо бути заручниками політичних ігор. Вимагаємо не маніпулювати нами та нашими дітьми і працювати на користь громади, – пише на своїй сторінці у фейсбук Ірина Прокопенко”. 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286