Тернопіль

Сила в правді

Циркачі залишили верблюда напризволяще

в Новини

На Тернопільщині мандрівний цирк залишив верблюда “перезимувати” посеред стадіону. У містечку Хоростків мандрівний цирк з Грузії залишив напризволяще верблюда.

Про це у “Фейсбуці” повідомив місцевий житель Олександр Тодорчук. У совєму коментарі хлопець написав, що прикро здивований такою поведінкою циркачів. “Цирки пробивають дно! У Хоросткові, що на Тернопільщині, мандрівний цирк викинув верблюда! Вам не почулося. Працівники шапіто зібрали речі та поїхали, а тварину просто залишили посеред місцевого стадіону. «Перезимувати».

Готуються депутатські запити. На даний момент вдалося вияснити, що цирк приїхав з Грузії. Якщо це правда, то в Україні ще й вчергове наплювали на закон. Усім по барабану: від Мінкульту до Мінеко. Натомість, в парламент планують вносити правки, що повернуть шапіто у правове поле. Таке відчуття, ніби усі давно на дні і тут знизу раптом постукали”, – пише хлопець.

У коментарях користувачі соцмереж звичайно співчувають бідній тварині, яка залишилася сама посеред снігу. А ще віджартовуються, що подумали, що то грузинський цирк залишив Саакашвілі.

Також пропонують і допомогу. Люди з Житомира запропонували забрати верлюда до себе на фермерське господарство.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up