Тернопіль

Сила в правді

Степан Барна: “У селах на Тернопільщині є чим гордитися”

в Економічна правда/Новини

– Ні для кого не буде новиною, якщо я скажу, що раніше якісь якісні зміни відбувалися хіба що в містах і містечках Тернопільської області, а сьогодні ми маємо безліч прикладів того, як у маленьких селах реалізовуються різного масштабу проекти, що говорить про те, що села відроджуються і нам є чим гордитися, – зауважив вітаючи колег зі святом Дня місцевого самоврядування голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

За словами Степана Степановича, найкраще про це говорить не що інше, як субвенція на розвиток інфраструктури територіальних громад. Держава надає підтримку об’єднаним територіальним громадам, зокрема у питаннях відновлення та розбудови інфраструктури їхніх територій. Так, для 36-ти об’єднаних територіальних громад Тернопільської області  у державному бюджеті на 2017 рік передбачено 115491,2 тисяч гривень субвенції на розвиток інфраструктури, у тому числі за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (38497,3 тисяч гривень) та за рахунок спеціального фонду державного бюджету (76993,9 тисяч гривень).

З метою ефективного використання коштів, обласною державною адміністрацією підготовлено та надано позитивні висновки по 177 проектних заявках, які відповідають напрямкам використання субвенції, на проекти вартістю 128,949 млн гривень, з яких 114,240 млн гривень кошти субвенції, що складає 98,92 % від загальнообласного обсягу.

– За оперативною інформацією, комісією при Мінрегіоні розглянуто та погоджено можливість реалізації 174 проектів вартістю 128,496 млн гривень, у тому числі 113,950 млн гривень за рахунок субвенції, що складає 98,66 % від загального обсягу. Відповідно до календарного плану на казначейські рахунки надійшли субвенційні кошти в обсязі 102,653 млн гривень (88,8%), з яких освоєно 48,209 млн гривень, або 41,74 %, – каже обласний очільник.

Зокрема, із 174 проектів, які планується реалізувати в поточному році об’єднаними територіальними громадами, 118 – об’єкти будівництва, реконструкції та капітальні ремонти будівель і споруд, 31 – ремонти вулиць, доріг, тротуарів та об’єкти благоустрою, 18 – закупівля техніки та обладнання для комунальних підприємств, 4 – розроблення проектної документації. Загальний обсяг виконаних робіт по об’єктах будівництва складає понад 60 %.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Економічна правда

Scroll Up