Тернопіль

Сила в правді

Місцеве самоврядування — одна з опор трьох китів успіху держави!

в Новини

Сьогодні в Україні відзначається День місцевого самоврядування – це професійне свято всіх, хто працює в сільських, селищних, міських, районних та обласних радах, хто представляє багатотисячний загін народних обранців. Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі.

15 жовтня 1985 року європейськими державами був схвалений міжнародний пакт, який іменується «Європейська хартія місцевого самоврядування». Цей пакт зіграв і продовжує грати виключно важливу роль у становленні і розвитку класичної моделі місцевого самоврядування як в старих, так і нових європейських демократіях. Саме 7 грудня 1990 року Верховною Радою Української РСР був прийнятий Закон «Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».Система місцевого самоврядування повинна відповідати потребам суверенної цілісної держави. І День місцевого самоврядування міг би стати справжнім орієнтиром, правовою основою в процесі перебудови сучасної моделі місцевого самоврядування в Україні.

До вітань усіх, хто працює і вдосконалює систему місцевого самоврядування приєднується чимало людей.

Громадська організація «Національна агенція із захисту прав землевласників» щиро вітає працівників місцевого самоврядування із професійним святом! Бажає міцного здоров’я, добробуту та натхнення у розвитку територіальних громад, відродженню села та зміцненню авторитету нашої держави у світовій спільноті!

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up