Тернопіль

Сила в правді

Як тернопільські військовослужбовці День ЗСУ відзначали (фоторепортаж)

в Правда про АТО

Збройним Силам України сьогодні 26. Але ні для кого не секрет, що за понад 20 років незалежності українська армія була майже знищена, допоки не почався Майдан, який розпочав новий відлік в історії нашої країни. Тернопільські військовослужбовці 44-ої ОАБ не з чуток знають, що таке війна – вони пройшли АТО, звідки повернулись не всі

Справжні бійці, згадуючи про загиблих побратимів завжди кажуть: «Там залишилися найкращі, а ми повернулись». Сьогодні ж ми дякуємо їм, за те, що не жаліючи себе, боронять нашу країну, повертаються додому живими. Саме на їхніх мужніх плечах тримається Україна. Саме вони та люди доброї волі, які вчора відзначали міжнародний День волонтера – це одна армія, яких об’єднала спільна мета – перемога, а вже вони об’єднали і всю країну.

З нагоди відзначення цих особливих свят, у 44-ій окремій артилерійській бригаді 5 грудня відбулися урочисті заходи, які тернопільські армійці військової частини А3215 провели разом з волонтерами. Для них звучали слова уклінної подяки за героїзм, який вони щоденно проявляють, стоячи на сторожі державної цілісності та незалежності. Вітали зі святом військових та волонтерів капелани, представники влади та військової частини. А кращим військовослужбовцям були вручені подяки за сумлінну службу. Нагрудними знаками були відзначені 13 бійців 44 ОАБ.

По закінченню урочистої частини для усіх присутніх артисти Тернопільського районного будинку культури влаштували концерт, військовослужбовці за ці приємні емоції нагородили їх гучними оплесками.

Зі святом вас, мужні сини і дочки Української землі!

               

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про АТО

Scroll Up