Тернопіль

Сила в правді

Молодий тернопільський медик отримав дві почесні відзнаки, якими гріх не гордитися (фотофакт)

в Новини/Правда про АТО

30-річний тернополянин Андрій Салагорник вчора несподівано для себе отримав відразу дві нагороди. Від Президента України та Глави УПЦ (КП).

Тернопільський лікар-стоматолог, заступник Начальника Медичної служби самооборони майдану, голова медичного загону спецпризначення «Білі берети» (позивний «Хрест») 15 місяців відслужив в ЗСУ. Не дивлячись на свій молодий вік, професійно проводячи інструктаж, він ділився досвідом з медиками різних військових підрозділів, незалежно від приналежності до ЗСУ, чи Нацгвардії України, або до МВС України, чи добровольчих батальйонів.

Андрій отримав церковну медаль «За жертовність і любов до України», яка видана указом Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета. Крім того, він також удостоєний і відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», виданої за наказом Петра Порошенка. Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі “Фейсбук”.

До слова, це не єдині нагороди, які має відважний медик-стоматолог з Тернополя. Йому вже раніше присвоїли орден «За спасіння життя» (16 березня 2016) — «за героїчні вчинки, дії, завдяки яким було врятовано життя людини», а також орден «За мужність» III ступеня (17 лютого 2017).

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up